Türkce

Bey Energy International

                             Bey Dış Ticaret Ltd. Şti

                 A Secure Investment

Şirketimiz ve çözüm ortağımız Alman şirketi Münsterland Solar Germany

Bey Energy International (Bey Dış Ticaret Ltd. Şti. İstanbul) şirketi olarak mükemmelliğin sürekli olarak üstün başarıyı aramaktan geldiğinin bilincindeyiz ve Müşterilerimizi ömürlük iş ortağı olarak görmekteyiz.


Bey Enerji International (Bey Dış Ticaret Ltd. Şti. İstanbul) olarak Türkiye, Kıbrıs ve Qat da bulunan müsterilerimize her türlü Üretim makinası ve Elektronik Sanayisinde ihtiyaç duyulan hernevi Cihazların teminatı ve pazarlama hizmeti vermektedir. Güneş Paneli Üretim hatlarında, kurulum, servis ve gerekli büyün hizmetler tarafımızdan yapılmaktadır.


Ayrıca Bey Energy International (Bey Dış Ticaret Ltd. Şti. İstanbul) olarak 25 yıla kadar ürün garantisi sunuyoruz.


Pek çok dünya ülkesine Uzakdoğuda kendi Marka, Patenti ve Alman ürün Garantisi ile  üretilen solar enerji ürünlerinin pazarlamasını ve kurumunu yapmaktadır.


Bügüne kadar Avrupada pek çok solar enerji üretim parklarının, Evlere, Seralarda ve Sanayilerde kurulumunu tamamlamış olan  çözüm ortağımız Alman şirketi Münsterland Solar Germany  sektördeki başarılarını perçinlemiştir.


Yüksek kalite standartlarında üretilen  güneş panelleri  ve yine Almanyada kendini kanıtlamış Alman Şirketlerinin üretimi olan  invertörler, altyapı malzemeleri ve gerekli tüm ürünleri Alman Garantisi ile hizmetinize sunuyoruz.


Bey Energy International (Bey Dış Ticaret Ltd. Şti. İstanbul) şirketi ile sizler de uzun ömürlü sistemlerimizi kullanarak kendi elektriğinizi üretebileceksiniz.


Bey Energy International (Bey Dış Ticaret Ltd. Şti. İstanbul) 2014 yılında Türkiye Enerji pazarinda Münsterland Solar Germany  solar enerji panellerini Bey Energy İnternational (Bey Dış Ticaret Ltd. Şti. İstanbul) şirketi ortaklığı ile Bölge bayilikleri kurarak iddalı ve Alman güvencesi, Alman Garantisi, Alman Üretim Patenti ve kendi ürettiğimiz son Teknoloji Güneş Enerjisi Panelleri 25 yıla kadar Alman garantisi ile türkiyedeki müşterilerine hizmet verecektir.Enerji sektöründeki artan talebin ve azalan fosil kaynakların sonucunda ortaya çıkan enerji gereksiniminin ve artan enerji maliyetlerinin, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanılması ile karşılanabileceğine inanmaktayız.


Bu doğrultuda ülkemizdeki güneş enerjisi üretim tesis kurulumlarının yaygınlaşmasını hedeflemekteyiz. Kurulumunu yapacağımız bu tesislerde sağladığımız yüksek verimlilik ve düşük maliyet imkanları ile enerji sektöründe öncülük yapmayı planlamaktayız.


Yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanılması ile temiz enerji üretimine destek olarak yarınlarımıza yaşanabilir ve temiz bir dünya bırakmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.


Güneş Enerjisi Santralı kurulumlarına dair Mühendislik, Planlama, Finasman, Tedarik, Lojistik, İnşaat ve Kurulum hizmetleri ile anahtar teslimi tüm hizmetlerleri müşterilerine sunacaktır.Amacımız, faaliyette bulunduğumuz Güneş Enerjisi sektöründe üretim, satış ve satış sonrası hizmeti vermek, ihtiyaçlara yönelik en uygun çözümler bulmak, Bayilikler kurmak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Enerji sektöründe ülkemizin önde gelen firmalarından biri olmak nihai hedefimizdir.


Güvenilir ve saygın bir çizgide ilerleyip, doğruluktan taviz vermemektir. Faaliyet konularını genişleterek yenilikleri müşterilerimize sunmaktır. Bayilerimizi ve Personelimizi  sürekli eğitime tabi tutarak, hizmette verimi artırmaktır.


Anahtar teslim GES çözümlerinde (Mühendislik-Tedarik-Kurulum-Finansman) deneyimimiz ve yüksek toplam ürün kalitemizle sistem veriminiz,

Alman Sigorta Kurumu Württembergische Versicherung un vermiş olduğu özel koruma sigorta Poliçesi ile güvencemiz altındadır.


Yılların verdiği saha tecrübesi ile Güneş Enerjisi (Fotovoltaik) ve Rüzgar Enerjisi yatırım sürecinin ciddi bir proje yönetim becerisi, yerel yönetimler ve dağıtım firmaları ile profesyonel ilişkileri gerektirdiğini biliyoruz. Yatırım kararınız öncesi doğru analizi yapmak, yatırım aşamasında en cazip finans paketini oluşturmak işimizin  bir parçası.


GES yatırımları için müşteri hizmetlerimiz:


Bey Energy International (Bey Dış Ticaret Ltd. Şti. İstanbul) şirketimiz, öz tüketime yönelik ya da doğrudan dağıtım şirketine satışı öngören lisanslı ya da lisanssız

GES  ve/veya RES yatırımları için aşağıdaki danışmanlık hizmetlerini sağlamaktadır;


- Saha geliştirme


- Fizibilite raporu /  Proje Fizibilitesi


- Yatırım analizi – bankable structure


- Şebeke bağlantı analizi


- Proje bütçesi hazırlanması


- Kredi finansman altyapı çalışması  /  Finansman ve Teşvikler


- Kiralama anlaşması ve proje hakları danışmanlığı


- Yurtiçi ve yurtdışı finans kuruluşları ile ortak çalışma yürütülmesi


- Tek hat şeması hazırlanması


- Sistemin güç kaybı ve gerilim düşümü hesapları  /  Karlılık Analizleri


- Kısa devre hesapları


- Topraklama ve paratoner tesisi hesapları


- Başvuru dosyası hazırlanması


- Danışmanlık


- Saha – Arazi Ölçümlemesi


- Uygun Teknolojinin Seçilmesi


- Detaylı Teknik Planlama


- Tedarik ve Lojistik


- Anahtar Teslimi İnşaat ve Kurulum


- İşletmeye Alma


- Bakım


- İzleme ve Takip


- Raporlama


Faaliyet alanlarımız:


- Belediyeler

- GES Güneş Enerjisi Santralleri

- Organize Sanayi Bölgeleri

- Fabrikalar

- Hastaneler

- Oteller

- Depolar

- Okullar

- Konutlar

- Elektrik ihtiyacı olan tüm mekanlar............


Bizim ile irtibata geçmek istiyorsanız Web Sitemizdeki irtibat numarasından ulaşabilirsiniz.